0232
388 18 84
info@adobim.com

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

Adonis Bilgi İşlem Merkezi; Bilişim alanında, Yazılım ve Programlama, Web tasarımı, Ağ kurulumu, Donanım satışı ve teknik destek hizmetleri ile çok yönlü faaliyet göstermektedir.

Yazılım ve Programlama Hizmeti ;müşterilerimize günümüz şartlarına uygun kolay kullanımlı ve ihtiyaca cevap verecek nitelikte programlar üretmekteyiz, diğer taraftan Internet tabanlı stratejilerin üretimi ve geliştirilmesi konularında hizmet veren, genç, dinamik bir yazılım ve tasarım firmasıdır. İnternet tabanlı programlarda sunduğumuz hizmetler, şirket stratejilerinin web teknolojileri ile entegrasyonunu sağlamak üzere yapılandırılmaktadır.

Web Tasarımı Hizmeti  Canlı, dinamik, hareketli, interaktif web siteleri dizayn ederek Profesyonellikten ödün vermeden, en kısa sürede isim tescili, hızlı server'dan yayın, internette hız, fiyatlarda ekonomiklik ilkeleri ile çalışırız. Bir site için isim tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni; Sitenin bitip, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen anahtar kelimeleri ile arama motorlarına kaydedilmesi ve gerekli güncellemelerin tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütmekteyiz.

Web Tasarımı konusunda uzmanlaşmış
Adonis Bilgi İşlem Merkezi Ekibi olarak; Her zaman teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yakaladığımız her yenilikten müşterilerimizi faydalandırmayı benimsemekteyiz.  Bu doğrultuda İnteraktif Tanıtım CD tasarımları ile de müşterilerimize hizmet vermekte, E-Ticaret'e girmek isteyen firmalara gerekli alt yapıyı sağlamaktayız.

Ağ kurulumu Hizmeti Günümüz bilişim sektöründeki gelişmeler, Network Alt yapı uygulamalarında da yenilikler meydana getirmiştir. Bunlardan birisi de; ses, veri, görüntü iletişiminin aynı hat üzerinden iletilebilmesidir. Ağ kurulum hizmetleri konusunda uzman eğitimli teknik kadro ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamızca siz müşterilerimizin İhtiyaçlarına en uygun fiyat/performans oranındaki network sistemleri ile kalite anlayışından vazgeçmeden sorunlarınıza çözümler üretilmektedir.
Firmamızın sahip olduğu "sağlam iş ortaklığı" ilişkileri ile belli firmalara bağlı kalmaksızın siz müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü Network Altyapı malzemeleri hızlı ve kolay bir şekilde temin edilmektedir.

Sizin veya şirketinizin, Ağ kurulumu sırasında size özel çözüm ve gereksinimleri belirleyip şirketiniz için en verimli ve en ekonomik çözümleri sunuyoruz.

Donanım ve Teknik Servis Hizmeti 2004 Yılında Bilgisayar sektöründe faaliyete başlayan firmamız sektörde meydana gelen çok hızlı değişikliklere ayak uydurarak günün koşullarına uygun olarak yapılanmasını gerçekleştirmiştir. Firmamız bilgisayar sektöründe profesyonel entegre çözümler sunar bunlar alt yapı dan başlayan kablolama, sisteminin kurulması, eğitimi, program instalasyonu ve sonrasında devam eden teknik servis hizmetiyle sürekli olarak kesintisiz hizmetini sürdürerek bu güne kadar hizmetlerini devam ettirmiştir. Adonis Bilgi İşlem Merkezi her türlü donanım kuruluşunda faaliyet göstererek piyasada oluşan talebe cevap verecek bir yapılanma içine girerek müşterinin ihtiyacını karşılayacak her türlü donanım desteği vermektedir. malzeme satışı yaparak müşterilerine kesintisiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
Bilgisayar donanımları yanında bunların yan birimleri olan her türlü yazıcı,yedekleme ünitesi,sarf malzemesi ve bilgi işlem odaları için gerekli olan kesintisiz güç kaynağı gibi tüm bilgi işlem ihtiyaçlarına komple çözümler sunmaktadır.
Adonis Bilgi İşlem Merkezi ayrıca çok kullanıcılı sistem kuruluşlarında yeterli miktarda teknik kalifiye elemanı bünyesinde bulundurarak,bu tür sistem kuruluşlarını ve sonrası teknik destek hizmetlerini vererek sistemin sorunsuz çalışması için gerekli alt yapıya sahiptir.

.

<